Вогнеборці ліквідували загоряння на території котельні на Сумщині

15 липня о 19:47, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в на території котельні по вул. Промислова в с. Велика Чернеччина, що на Сумщині.15 липня о 19:47, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння в на території котельні по вул. Промислова в с. Велика Чернеччина, що на Сумщині. Про пожежу повідомив працівник, який побачив дим з підвального приміщення. На місце події було направлено відділення чергових караулів 1 – ї та 3 – ї державних пожежно – рятувальних частин.

По прибуттю було встановлено, що через розряд блискавки загорівся утеплювач труб гарячого водопостачання, що проходили під приміщенням котельні, утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будівлі.

О 20:07 загоряння локалізували, а о 20:15 витративши на гасіння майже пів тонни води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Останнім часом в області все частіше спостерігаються грози, які супроводжуються ударами розрядів блискавки. Рятувальники вкотре звертаються до громадян не нехтувати встановлення сертифікованих пристроїв блискавкозахисту, оскільки їхня відсутність, або не правильне встановлення може призвести до загорянь та спричинити значні матеріальні збитки.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області