На Сумщині упродовж доби виявлено 26 боєприпасів, ще 32 знешкоджено

12 липня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження двадцяти дев’яти 50-мм мінометних мін, одного 152-мм та двох 76-мм артилерійських снарядів.12 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти дев’яти 50-мм мінометних мін, одного 152-мм та двох 76-мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та на березі р. Сейм поблизу с. Пересипки, що на Путивльщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двадцяти шести 50-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі на відстані до 800 м від житлових будинків с. Перекопівка, що на Роменщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області