Сумські фігуристи переможно завершили сезон 2020-2021

У місті Харків відбувся чемпіонат України з фігурного катання на роликових ковзанах.Ці змагання були завершальними у сезоні 2020-2021. Команда Сумської області виборола 7 золотих, 6 срібних та 7 бронзових нагородУ місті Харків відбувся чемпіонат України з фігурного катання на роликових ковзанах.Ці змагання були завершальними у сезоні 2020-2021. Команда Сумської області виборола 7 золотих, 6 срібних та 7 бронзових нагород

За інформацією управління молоді і спорту Сумської облдержадміністрації, у змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з різних регіонів України. Команда Сумської області виборола загалом 7 золотих, 6 срібних та 7 бронзових нагород. Підготувала спортсменів тренер – Світлана Каравай.

Довідково. Фігурне катання на роликових ковзанах – це неолімпійський вид спорту, який бере свій початок з фігурного катання на льодових ковзанах. Для катання використовуються спеціальні ролики, у яких замість переднього колеса ставиться маленьке нерухоме коліщатко або гальмо. Вони виконують ту ж функцію, що і зубчики на фігурних ковзанах. Незважаючи на загальні риси з фігурним катанням на ковзанах, катання на роликах має свої відмінності, і вважається більш складним. Дисципліни у фігурному катанні на роликах: одиночне катання (обов’язкові фігури), фрістайл (виконання стрибків і обертань), парне катання, одиночний танець, парний танець, синхронне катання, командні виступи.