Завантаження ...

ТОВ «А-МУССОН» планує змінити тарифи

smittya.jpg

З метою забезпечення належного санітарного стану міста та удосконалення системи поводження з відходами ТОВ «А-МУССОН» розрахувало планові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами.З метою забезпечення належного санітарного стану міста та удосконалення системи поводження з відходами ТОВ «А-МУССОН» розрахувало планові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами.

На сьогоднішній день ТОВ «А-МУССОН» надає послуги за тимчасовими тарифами, які були визначені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2020 № 296 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення суб’єктів господарювання - виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади (лоти №№ 1-4)».

Зміна тарифу відбувається через зміни об’ємів та території обслуговування. Також на зміну розміру тарифів впливає факт зростання вартості дизельного палива на 33 % з 21,36 грн/л до 28,36 грн/л, збільшення розміру заробітної плати, інфляція на рівні 6 % річних, яка призвела до здороження запасних частин та вартості ремонтних робіт.

Періодичність надання послуг ТОВ «А-МУССОН» встановлена для мешканців багатоповерхових будинків – щоденно, для мешканців приватного сектору – один раз на тиждень.

Відшкодування затвердженим тарифом фактичної собівартості по підприємству складає 98,34 %.

Тариф розраховано з урахуванням 2,62 % рентабельності.

Плановий тариф на послугу з поводження з побутовими відходами розрахований відповідно до діючого законодавства України з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Згідно з Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, підприємства приймають зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення повідомлення за адресами:

  • ТОВ «А-МУССОН»: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. 77-57-71, ел. адреса: a-musson@ukr.net,
  • КП «Сумижилкомсервіс»: 40031, м. Суми, вул. Романа Атаманюка, 49А, ел. адреса: zhilkomservis@ukr.net.

Розрахунки