СНАУ долучився до святкування річниці Конотопської битви

10 липня у с. Шаповалівка відбувся Всеукраїнський фестиваль «Козацький родослав», присвячений перемозі війська гетьмана Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.10 липня у с. Шаповалівка відбувся Всеукраїнський фестиваль «Козацький родослав», присвячений перемозі війська гетьмана Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.

До великого святкування долучилися і представники Сумського національного аграрного університету та бізнес-партнери вишу – сироварня O’BEREG та компанія «Молоко Вітчизни». Студентський актив СНАУ спільно з психологічною службою розважав малечу цікавими іграми та забавками, а всі охочі могли прикрасити себе за допомогою аквагриму. Крім того, учнівська молодь могла більше дізнатися про Сумський НАУ та переваги аграрної освіти.

Ті ж, хто цінує вітчизняну якісну продукцію могли продегустувати інноваційний продукт, розроблений у СНАУ та втілений сумськими виробниками – безпечне та лагідне молоко А2 та продукти на його основі.

Таким чином, поєднавши давні українські традиції, історію та креативний підхід Сумський національний аграрний університет долучає сучасну молодь до тенденцій здорового харчування, якісної освіти та успішної кар’єри.