Завантаження ...

Мер Сум доручив перевірити законність розміщення вуличних торгових точок

IMG_4463.jpg

Під час апаратної наради міський голова Олександр Лисенко доручив управлінню «Інспекція з благоустрою міста Суми» провести в усіх мікрорайонах міста контрольні перевірки осередків ймовірно несанкціонованої (стихійної) торгівлі.Під час апаратної наради міський голова Олександр Лисенко доручив управлінню «Інспекція з благоустрою міста Суми» провести в усіх мікрорайонах міста контрольні перевірки осередків ймовірно несанкціонованої (стихійної) торгівлі.

Перевірити наявність дозвільних документів на торгівлю спеціалісти структурного підрозділу мають за два дні.

«Якщо вирує стихійна торгівля, це питання потрібно вирішувати, зокрема, пояснювати людям, що є відповідні правила та вимоги, шукати місця реалізації товару безпосередньо на санкціонованих точках, тобто, ринках. Адже бачу, що червоні намети, де продають овочі й фрукти на дерев’яних палетах, – всюди, і наче все це на перший погляд, – організовано, та стоять вони на тротуарах і зелених зонах. Можливо, це зручно, але неправильно! Тож, якщо ми демонтуємо незаконні споруди, і техніки й бажання на це вистачає, то незаконні споруди, які не мають навіть фундаменту, – точно будуть знесені, зокрема, перелік об’єктів, які можуть потрапити до цього списку вже є», – наголосив очільник сумської громади.

В. о. начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Микола ЯКОВЕНКО доповів, що на минулому тижні проводились відповідні рейди на вул. Засумська, вул. 1-а Набережна р. Стрілка, пр-т Шевченка, вул. Харківська, вул. СКД, вул. Іллінська.

За результатами перевірок складено 21 протокол.

На цьому тижні дане питання розглянуть на нараді під головуванням заступника міського голови Тамари Іщенко.