Приймальне відділення ще однієї лікарні на Сумщині незабаром буде здане в експлуатацію

Голова Сумської облдерж- адміністрації Дмитро Живицький проінспектував приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги Сумської центральної міської клінічної лікарніГолова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький проінспектував приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги Сумської центральної міської клінічної лікарні, що зведені в рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво»

Будівельна готовність цього об’єкту станом на 5 липня2021 року становить 100%. За кошти державного бюджету для цього відділення лікарні вже придбано комп’ютерний томограф, який необхідно встановити, пройти всі дозвільні процедури та запустити в роботу найближчим часом.

«Відділення вже добудоване. І сьогодні ми робитимемо все можливе для того, щоб воно якнайшвидше було здане в експлуатацію, – зазначив Дмитро Живицький. – Жителі обласного центру мають лікуватись в європейських умовах».

Довідково.

Роботи з проведення капітального ремонту приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги Сумської центральної міської клінічної лікарні розпочато в жовтні 2020 року. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 7,4 млн грн. Це кошти державного та місцевого бюджетів.

За весь період будівництва виконані наступні ремонтно-будівельні роботи:опорядження фасаду, заміна окремих віконних та дверних блоків, опорядження приміщень, заміна сантехнічного обладнання, улаштування системи відеоспостереження відділення невідкладної допомоги;облаштування ганку та пандусу, заміна віконних та дверних блоків в приміщенні поліклініки;улаштування МАФу та благоустрій прилеглої території.

За окремим проєктом планується проведення робіт щодо збільшення потужності електропостачання цієї лікарні.