Главная страница » Новости » Город и регион » Приймальне відділення ще однієї лікарні на Сумщині незабаром буде здане в експлуатацію

Приймальне відділення ще однієї лікарні на Сумщині незабаром буде здане в експлуатаціюГолова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький проінспектував приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги Сумської центральної міської клінічної лікарні, що зведені в рамках реалізації президентської програми «Велике будівництво»

Будівельна готовність цього об’єкту станом на 5 липня2021 року становить 100%. За кошти державного бюджету для цього відділення лікарні вже придбано комп’ютерний томограф, який необхідно встановити, пройти всі дозвільні процедури та запустити в роботу найближчим часом.

«Відділення вже добудоване. І сьогодні ми робитимемо все можливе для того, щоб воно якнайшвидше було здане в експлуатацію, – зазначив Дмитро Живицький. – Жителі обласного центру мають лікуватись в європейських умовах».

Довідково.

Роботи з проведення капітального ремонту приміщення для розміщення відділення невідкладної допомоги Сумської центральної міської клінічної лікарні розпочато в жовтні 2020 року. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 7,4 млн грн. Це кошти державного та місцевого бюджетів.

За весь період будівництва виконані наступні ремонтно-будівельні роботи:опорядження фасаду, заміна окремих віконних та дверних блоків, опорядження приміщень, заміна сантехнічного обладнання, улаштування системи відеоспостереження відділення невідкладної допомоги;облаштування ганку та пандусу, заміна віконних та дверних блоків в приміщенні поліклініки;улаштування МАФу та благоустрій прилеглої території.

За окремим проєктом планується проведення робіт щодо збільшення потужності електропостачання цієї лікарні.

Добавить в: