Завантаження ...

На Сумщині упродовж доби виявлено 29 боєприпасів, ще 28 знешкоджено

photo_2021-07-07_09-55-55.jpg

05 липня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження однієї 82-мм та двадцяти двох 50-мм мінометних мін, а також п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів.05 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82-мм та двадцяти двох 50-мм мінометних мін, а також п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та на відкритій території с. Старе Село, Сумського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення одного 45-мм артилерійського снаряду, двадцяти семи 50-мм мінометних мін та однієї протитанової міни ТМ-57. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі с. Перекопівка, Роменської ОТГ та с. Шлях, Кролевецької ОТГ. Небезпечні знахідки знаходилися на відстанях до 600 м та 8 км від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області