На Сумщині упродовж доби виявлено 28 боєприпасів, ще 31 знешкоджено

05 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти семи 50-мм мінометних мін, двох 45-мм та двох 76-мм артилерійських снарядів.05 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти семи 50-мм мінометних мін, двох 45-мм та двох 76-мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів, однієї 82-мм та двадцяти двох 50-мм мінометних мін. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та на відкритій території в с. Старе Село, Сумського району. Небезпечні знахідки знаходилися на відстанях до 600 м та 20 м від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області