Колективи культурно-мистецького центру СумДУ радують новими творчими здобутками

З 25 червня по 3 липня в м. Очакові проходив 26-й Всеукраїнський театральний фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена», що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.З 25 червня по 3 липня в м. Очакові проходив 26-й Всеукраїнський театральний фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена», що відбувся за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

У фестивалі, організованому в онлайн-форматі, взяли участь 33 аматорські театральні колективи з різних куточків України: це народні театри, дорослі та дитячі театри, молодіжні студентські театри, студії навчальних закладів культури та мистецтва, а також експериментальні незалежні фольклорно-етнографічні театри. Відкритий молодіжний театр СумДУ «Кураж» представив на фестиваль виставу «Ніхто не кане в небуття» і посів почесне 2 місце. Керівник театру Ірина Небилова отримала подяку від організаторів творчого заходу.

Також з нагородами повернулась з конкурсу талантів, що проходив офлайн у смт. Курортне, Одеської області, вокальна студія Сумського державного університету. За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України там з 28 червня по 4 липня проходив VII Відкритий міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Чорноморські вітрила».

У номінації «Естрадний вокал» лауреатом І ступеня стала Юлія Хоба (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій), лауреат ІІ ступеня – дует Анна Науменко (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій) та Аліна Тімченко (факультет електроніки та інформаційних технологій), лауреат ІІІ ступеня – Лілія Бойко (факультет технічних систем та енергоефективних технологій).