Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу виявлено 32 боєприпаси часів минулих війн

На Сумщині за минулу добу виявлено 32 боєприпаси часів минулих війн1 липня о 16:32, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Ними виявилися двадцять шість 50-мм мінометних мін два 76 – ти мм та два 45-ти мм артилерійських снаряди. Небезпечні знахідки знаходилася на відстані до 500 м від житлових будинків.

Цього ж дня, схожі випадки мали місце на Охтирщині та Путивльщині, де в полі, поблизу с. В’язове, на відстані 400 м від осель громадян місцеві мешканці натрапили на 76 – ти мм артилерійський снаряд та неподалік с. Харівка, на березі р. Сейм, на відстані 150 м від житлового сектору виявили одну ручну гранату РГД – 33.

На місці виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: