Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж доби виявлено 28 боєприпасів, ще 29 знешкоджено

На Сумщині упродовж доби виявлено 28 боєприпасів, ще 29 знешкоджено30 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження трьох 76-мм артилерійських снарядів, двадцяти чотирьох 50-мм та двох 82-мм мінометних мін . Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та в полі с. Сонячне на Охтирщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двадцяти трьох 50-мм мінометних мін, одного вибухника АПУВ, одного 152-мм та трьох 76-мм артилерійських снарядів. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі с. Перекопівка, на відстані до 700 м від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: