Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу виявлено 29 боєприпасів часів минулих війн

На Сумщині за минулу добу виявлено 29 боєприпасів часів минулих війн29 червня о 16:15, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Ними виявилися двадцять чотири 50-мм мінометних мін та три 76 – ти мм. Небезпечні знахідки знаходилася на відстані до 600 м від житлових будинків.

Цього ж дня схоже повідомлення надійшло з с. Сонячне Охтирського району, де в полі на відстані 2 км місцеві мешканці виявили дві 82 – х мм мінометні міни часів минулих війн.

На місцях виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: