Главная страница » Новости » Город и регион » Творчі колективи СумДУ взяли участь у святковій концертній програмі до Дня Конституції

Творчі колективи СумДУ взяли участь у святковій концертній програмі до Дня Конституції28 червня у Сумах відбувся творчий звіт «Місто, яке я люблю!» у рамках обласного фестивалю «З любов'ю вічною до тебе, рідний краю!».

Студенти Сумського державного університету, у складі театру танцю «Феєрія», танцювального колективу «Сузір’я Парадайз», вокальної студії (Діана Рябоконь, Михайло Ворфоломеєв) і ансамблю факультету технічних систем та енергоефективних технологій (ТеСЕТ), дарували свою творчість жителям міста Суми на Театральній площі.

Кожен номер отримав величезну підтримку містян, а «Червону Руту», яку виконував ансамбль ТеСЕТ, підспівували усі присутні на площі.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, розвиток культури і духовності та з нагоди творчого звіту міста Суми творчий колектив культурно-мистецького центру СумДУ отримав грамоту Сумського міського голови.

Добавить в: