Завантаження ...

У Сумах найближчого понеділка діятимуть спеціальні заходи безпеки

5bc65f5aeed30375045752_820x360.jpg

З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення в понеділок, 28 червня, творчого звіту Сум у рамках обласного фестивалю «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», в другій половині дня в середмісті діятимуть спеціальні заходи безпеки.З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення в понеділок, 28 червня, творчого звіту Сум у рамках обласного фестивалю «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», в другій половині дня в середмісті діятимуть спеціальні заходи безпеки.

Сумському районному управлінню поліції ГУНП в Сумській області Управлінню патрульної поліції в Сумській області доручено в межах повноважень забезпечити публічну безпеку та порядок із 15:00 до 21:00 на Театральній площі та в сквері ім. І. Г. Харитоненка під час проведення масового заходу.

Управлінню патрульної поліції в Сумській – обмежити рух транспорту з 15:00 до 21:00 по проїзду вздовж Театральної площі від перехрестя «вул. Гагаріна – Покровська площа» до перехрестя «Покровська площа – вул. Петропавлівська».