Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу 29 боєприпасів виявлено, ще 60 знешкоджено

photo_2021-06-25_11-08-11.jpg

24 червня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження сорока дев’яти мінометних мін, шістьох 76-мм та п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів.24 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження сорока дев’яти мінометних мін, шістьох 76-мм та п’ятьох 45-мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та с. Підопригори, що на Лебединщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двадцяти восьми 50-мм мінометних мін та одного 76 – мм артилерійського снаряду. Відголоски минулих війн знаходилися у лісі на відстані до 600 м від житлових будинків с. Перекопівка, що на Роменщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області