Завантаження ...

У Сумах вдруге визачили рейтинг управителів будинків

2a00f465a1de9485e489fbb205871c91.jpeg

На Інформаційному порталі Сумської міської ради оприлюднено рейтинг управителів багатоквартирних будинків за підсумками 2020 року.На Інформаційному порталі Сумської міської ради оприлюднено рейтинг управителів багатоквартирних будинків за підсумками 2020 року.

Такий вдруге підготували фахівці Департаменту інфраструктури міста.

У трійці лідерів:

  • ПП «Наш дім» – 59,7 балів (1місце – у 2019 р.);
  • ТОВ «ДІМЕКС-КОМФОРТ» – 53,5 бали (7 – у 2019 р.);
  • ПРБП «Рембуд» – 52 бали (4 – у 2019 р.).

У порівнянні з рейтингом за підсумками 2019 року, лідер залишився незмінним, натомість ТОВ «Житло-сервіс-Інвест» спустилося з 2-го місця на 5, а ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Суми» – з 3-го понизилося до 6-го місця.

Найбільшу позитивну динаміку продемонстрували «ДІМЕКС-КОМФОРТ» (+5 позицій) та ТОВ «Форекс-плюс» (+5 позицій).

Визначення узагальнюючого оцінювального показника привабливості (рейтингу) суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління багатоквартирним будинком, для споживачів міста здійснюється відповідно до Положення, затвердженого рішенням виконавчого комітету №123 від 12 березня 2019 року.

Мета такого рейтингу - доведення до відома мешканців громади повної та об’єктивної інформації щодо діяльності суб’єктів господарювання у сфері управління багатоквартирними будинками. Рейтинг також сприятиме конкуренції на ринку надання послуг з управління будинком, підвищенню їх якості, прозорості та підзвітності у діяльності суб’єктів господарювання, удосконаленню громадського контролю тощо.

Складається він за 100-бальною системою, у окремих випадках загальна кількість балів може перевищувати 100 або мати від’ємне значення.

Інформація для визначення рейтингу збирається та накопичується Департаментом з будь-яких джерел, в тому числі від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, суб’єктів господарювання, інших юридичних та фізичних (за їх згодою) осіб, засобів масової інформації, з державних реєстрів, відкритих баз даних, інтернет-ресурсів та інших джерел.

Нагадаємо, у 2019 році відбувся перший конкурс з визначення управителів багатоквартирних будинків у м. Суми.

Перейти до рейтингу