Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу виявлено 17 боєприпасів часів минулих війн

2021-06-16_13-04-57.jpg

15 червня о 16:20, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Ними виявилися шістнадцять 50-мм мінометних мін та один 45-ти мм артилерійський снаряд.15 червня о 16:20, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси в лісі с. Перекопівка, що на Роменщині. Ними виявилися шістнадцять 50-мм мінометних мін та один 45-ти мм артилерійський снаряд. Небезпечні знахідки знаходилася на відстані до 700 м від житлових будинків.

На місці виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області