Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчани ділилися досвідом із представниками громад із Луганської та Донецької областей

Сумчани ділилися досвідом із представниками громад із Луганської та Донецької областейНачальник управління стратегічного розвитку міста Оксана Кубрак розповіла представникам громад Луганської та Донецької областей про розробку та впровадження Стратегії розвитку міста.

Зустріч відбулася у рамках навчального візиту «Ефективні місцеві практики в сфері залучення громадян до створення та реалізації планів місцевого розвитку, успішний досвід економічної та соціальної кооперації на рівні громади, брендування та комунікація в територіальних громадах».

Під час виступу було презентовано процес розробки Стратегії, етапи досліджень, анкетування, проведення стратегічних сесій та роботу над документом.

Також посадовець розповіла про процес впровадження Стратегії, консолідацію зі структурними підрозділами та процес пограмування.

Під час зустрічі учасники мали змогу отримати консультації з питань розробки та впровадження Стратегії для подальшого використання досвіду Сумської ТГ у питаннях стратегічного розвитку.

Захід був організований Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Добавить в: