Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині проходить спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців

На Сумщині проходить спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовцівУ змаганнях беруть участь 11 команд: 10 команд райдержадміністрацій і територіальних громад, а також представники Сумської облдержадміністрації

Вчора державні службовці та посадовці місцевого самоврядування мірялися силою у настільному тенісі, шахах та футзалі. Змагання з шашок та волейболу відбудуться сьогодні, 16 червня, у спортивному комплексі СумДУ.

На урочистому відкритті спартакіади були присутні заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія Медвідь. Відкриваючи змагання, вона побажала командам яскравої гри і блискучої перемоги.

Начальник обласного управління молоді та спорту Євген Походня додав: «Кожного року спартакіада збирає охочих до активного дозвілля людей і дарує їм не тільки радість перемог, а й нові можливості для спілкування та налагодження контактів. А це у свою чергу веде до підвищення ефективності роботи через плідну співпрацю».

Добавить в: