Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Харківська, 1 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), пр. Лушпи, 9 (заміна труб гарячої води в квартирі), пр-n Лушпи, 39 (заміна кранів та стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул .Охтирська, 10 (заміна стояків холодної води в квартирі), вул. С. Табали, 30 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Зеленко, 14 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Лермонтова, 15 (заміна корінного крана гарячої води квартирі), вул. Л. Бикова, 2/1 (заміна корінного крана холодної води квартирі), вул. Новомістенська, 23 (заміна корінного крана холодної води квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: