Завантаження ...

Результати останніх карантинних перевірок у Сумах

TASS_44619497jpeg.jpg

За підсумками перевірок працюючих об’єктів, мобільні групи з контролю за дотриманням карантину протягом минулого тижня склали 33 адмінпротоколи.За підсумками перевірок працюючих об’єктів, мобільні групи з контролю за дотриманням карантину протягом минулого тижня склали 33 адмінпротоколи.

Мова про 460 кафе, магазини, аптеки, заклади побутового обслуговування, транспортні засоби, які перевозять пасажирів тощо, які інспектували на дотримання протиепідемічних правил з 4 по 10 червня, розповіли в відділі з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи.

Зокрема, за грубе порушення карантинних заходів, ігнорування маскового режиму тощо склали чотири протоколи за статтею 42 і 29 за статтею 44-3 КУпАП.

Для посилення контролю щоденно працювали військовослужбовці військової частини 3051 Національної гвардії України для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади в складі 18 мобільних груп, які за аналізований період провели 35 профілактичних бесіди.

Притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину сім осіб, за інформацією Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, в цілому складено 161 адмінпротокол.

Відділом торгівлі, побуту та захисту справ споживачів спільно з правоохоронцями та працівниками Сумського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області проводились відповідні рейди на 15-ти підприємствах зі сфери торгівлі та громадського харчування, доповів Олег Дубицький.

У результаті обстежень контролюючі органи склали чотири протоколи за статтею 42 КУпАП. До двох об'єктів господарювання на пр-ті Шевченка («Кав’ярня на колесах», «KILOGRAMM.Sushi Project») допуск був обмежений, – дане питання наразі опрацьовується.

Разом із тим, з 7 по 11 червня, за інформацією начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергія Яковенка, членами тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції у міському пасажирському транспорті було проведено контрольну перевірку на дотримання перевізниками карантинних вимог на дев’яти маршрутах, у 46 автобусах.

Так, було встановлено, що дезінфекція салонів транспортних засобів проводиться згідно з графіками, втім, на маршрутах №№ 1, 19, 52 подекуди відсутні дезінфікуючі засоби.

Разом із тим, надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів тільки в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони не рідше ніж три рази на день.