Главная страница » Новости » Город и регион » П’ять територіальних громад Сумщини отримають обладнання та допомогу в облаштуванні ЦНАПів

П’ять територіальних громад Сумщини отримають обладнання та допомогу в облаштуванні ЦНАПівВідтепер в Україні працюватиме більше модернізованих ЦНАП. Уряд затвердив розподіл 231 млн грн субвенції з державного бюджету. П’ять мільйонів українців будуть забезпечені сучасним та швидким державним сервісом

На Сумщині допомогу від Мінцифри отримають Конотопська, Краснопільська, Миколаївська селищна, Охтирська та Роменська територіальні громади.

Загалом, по всій країні 165 громад отримають фінансову допомогу на модернізацію ЦНАП. Перелік громад які отримають фінансову допомогу можна переглянути на дашборді https://tabsoft.co/3xdydjz .

«Одна з головних цілей Мінцифри зробити послуги максимально близькими та доступними для людей. Ми активно розбудовуємо мережу модернізованих ЦНАП по всій країні. Для цього, вперше в Україні запровадили цільову фінансову держпідтримку на розвиток Дія Центрів. Так, українці зможуть отримувати державні послуги поруч зі своєю домівкою», – зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Найближчим часом в Україні почнуть працювати понад 100 Дія Центрів. Завдяки субвенції, громади отримають паспортне обладнання, обладнання для виготовлення водійського посвідчення та інше устаткування, що розширить кількість доступних послуг у ЦНАП.

Добавить в: