Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейські відвідали вихованців оздоровчого табору «Ровесник»

На Сумщині поліцейські відвідали вихованців оздоровчого табору «Ровесник»Співробітники ювенальної превенції Сумського районного управління поліції спільно із працівниками управління протидії наркозлочинності в Сумській області завітали до оздоровчого табору «Ровесник».

Літній день у таборі видався гарячий – і не лише через спеку. Із самого ранку вихованці очікували візит гостей у погонах. А побачивши на території містечка поліцейських, негайно оточили їх, задаючи безліч питань.

Працівники поліції розповіли дітям про шкідливий вплив наркотичних речовин на людину, нагадали правила безпечної поведінки під час літніх канікул, зокрема на водоймах, а також Правила дорожнього руху.

«Зрозуміти дітей, побачити, чим вони живуть, чим цікавляться, захоплюються, до чого прагнуть, можна лише у живому, безпосередньому спілкуванні, - говорить Сергій Тарасенко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області. – Нинішні діти – це майбутнє нашого суспільства. І розуміючи їх, сьогоднішніх, можна бачити прийдешній день нашої країни. Саме тому працівники поліції докладають всіх зусиль, аби навчити дітей поважати права інших громадян, піклуватися про довкілля, прагнути самовдосконалення».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: