Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу 27 боєприпасів знешкоджено, ще 27 виявлено

На Сумщині за минулу добу 27 боєприпасів знешкоджено, ще 27 виявлено9 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двадцяти двох 50 – ти мм мінометних мін, трьох 76 – ти мм та двох 45 – ти мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені в с. Перекопівка, що на Роменщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення однієї 82 – х мм мінометної міни, двадцяти трьох 50 – ти мм мінометних мін, двох 45 – ти мм та одного 76 – ти мм артилерійських снарядів. Відголоски минулих війн були знайдені в полі, на відстані 5 км від житлових будинків с. Сонячне на Охтирщині та в лісі на відстані 600 м від осель громадян с. Перекопівка, що на Роменщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).


Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: