Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан поважного віку навчали як змоделювати своє пенсійне майбутнє

Сумчан поважного віку навчали як змоделювати своє пенсійне майбутнєДнями клієнтам міського центру зайнятості, які досягли поважного віку, розповіли під час тематичного семінару, як змоделювати своє пенсійне майбутнє.

Зокрема, представники Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області поінформували учасників заходу щодо запровадження сучасних сервісів, можливість дистанційного надання послуг та моделювання пенсії завчасно.

Крім цього, присутнім повідомили особливості обрахунку пенсійного права, відновлення втраченого стажу, необхідність офіційного працевлаштування для набуття права соціального та пенсійного забезпечення.

Самі ж фахівці наголошують, подібні навчання дозволять сучасній людині заощаджувати час при користуванні послугами Пенсійного фонду, у найдоступніший зручний для себе спосіб змоделювати своє пенсійне майбутнє, безконтактно перевірити роботодавця у дотриманні своїх пенсійних прав, бути в курсі останніх змін і новин, що стосуються як власного майбутнього, так і членів сім’ї.

Добавить в: