Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т Лушпи, 43/2 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 39/1 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 14 (заміна кранів гарячої води в квартирі), вул. Харківська, 58А (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Котляревського, 2/9,вул. Пушкіна, 53, вул. Засумська, 12А, вул. Іллінська, 10 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Робітнича, 84 (встановлення лічильників холодної води в квартирі), вул. Котляревського, 3/1 (заміна труб холодної води в квартирі), пр-т Курський, 103 (заміна корінних кранів холодної в квартирі), вул. Леваневського, 22 (заміна стояка холодної в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: