Главная страница » Новости » Город и регион » Працівники Агенції промоції «Суми» провели для маленьких сумчан низку розважально-пізнавальних заходів

Працівники Агенції промоції «Суми» провели для маленьких сумчан низку розважально-пізнавальних заходівУ рамках святкування Дня захисту дітей працівники Агенції промоції «Суми» організували та провели Для наймолодших жителів міста низку розважально-пізнавальних заходів.

Для маленьких поціновувачів історії, казок, легенд та розповідей про Суми були проведені екскурсії «Маленькі історії казкового міста», де працівники Агенції промоції розповіли про визначні міські пам’ятки та споруди.

Для старшокласників було організовано та проведено квест англійською мовою «Showing up around Sumy», який проходив центральною частиною міста. У заході взяло участь три міні-команди. Переможців визначали за правильністю виконання завдань та таймінгом. Команди переможці отримали призи від Агенції.

У Сумській міській галереї презентували дві нові виставки, серед яких виставка творчих робіт студентів відділу ОМДМР Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Також, 1 червня стартував онлайн квест для дітей віком 6-14 років. Для тих, хто ще бажає прийняти участь у квесті та отримати подарунки, може зробити це перейшовши за посиланням.

Добавить в: