Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині у червні та липні відбуватимуться аукціони з продажу державного майна

На Сумщині у червні та липні відбуватимуться аукціони з продажу державного майнаЯк повідомили в Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, найближчі аукціони пройдуть 25 червня та 2 липня

Зокрема на аукціон на 25 червня виставлено 5 об’єктів державного майна.

Перший об’єкт – магазин-їдальня у смт. Зноб-Новгородське» (вул. Тетяни Горєлової, 77, балансоутримувач відсутній). Стартова ціна – 106 тис. грн).

Другим об’єктом, що підлягає приватизації, є лабораторія ветеринарної медицини у м. Кролевець (вул. Лесі України, 147). Балансоутримувач – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Стартова ціна – 910,33 тис. грн.

Третій лот – виробничий корпус із прибудовою, загальною площею 163,9 кв. м (сарай, вбиральня, огорожа) у м. Тростянець. Корпус знаходиться на вул. Енергетиків (Щербака), 11. Балансоутримувач – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Стартова ціна – 35,6 тис. грн.

Виставляється на приватизацію й адмінбудинок у смт. Недригайлів (вул. Шевченка, 57) загальною площею118,9 кв. м; гараж загальною площею 47,3 кв. м; сарай; сарай-прибудова; вбиральня; колодязь; огорожі. Балансоутримувач – Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Стартова ціна – 266,85 тис. грн.;

У переліку об’єктів і транспортний засіб ИЖ 27179, (ВМ5320ВС) в смт Недригайлів, вул. Сумська, 1. Балансоутримувач – Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області. Стартова ціна 3,73449 тис. грн. (аукціон без умов).

Крім того, на аукціон на 2 липня виставлено 2 об’єкти. Перший із них – нежитлова будівля (адмінбудівля) під літ. «А», Сумська область, у м. Лебедин, вул. Ляшка, 28. Балансоутримувач – Головне управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Сумській області. Стартова ціна – 397,18 тис. грн.

Другим лотом став гараж в с. Річки Білопільського району вул. 9 Травня, 3, Білопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини. Балансоутримувач – Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Стартова ціна – 2,3818 тис. грн.

Добавить в: