Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині на аукціони виставлено 13 об’єктів державно власності

На Сумщині на аукціони виставлено 13 об’єктів державно власностіПро це під час брифінгу повідомила заступник начальника відділу приватизації та управління корпоративними правами держави Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області РВ ФДМУ по Полтавській та Сумській областях Лариса Куриленко

За її словами, на 2021 рік до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, включено 45 об’єктів. Зокрема, 29 об’єктів – це окреме майно, 12 об’єктів незавершеного будівництва, один об’єкт соціально-культурного призначення та державний пакет акцій у розмірі 48 % приватного товариства «Хлібозавод «Залізничник». Також до переліку включено два єдиних майнових комплекси – це єдині майнові комплекси ДП «Вирівське» в Конотопському районі та ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» у м. Суми.

«Усі об’єкти малої приватизації продаються виключно через електронні аукціони ProZorro.Продажі, – розповіла Лариса Куриленко. – Ця система побудована на принципах повної прозорості. Електронні торги відбуваються публічно і відкрито. Будь-хто без реєстрації може слідкувати за ходом електронних торгів. Станом на 1 червня на аукціони виставлено 13 об’єктів державно власності. 8 із них уже знайшли свого власника».

Добавить в: