Главная страница » Новости » Город и регион » Міські посадовці в День захисту дітей стали донорами крові для маленьких пацієнтів

Міські посадовці в День захисту дітей стали донорами крові для маленьких пацієнтівКерівництво міста, представники структурних підрозділів та депутатського корпусу міської ради пожертвували кров для порятунку пацієнтів онкогематологічного відділення дитячої обласної клінічної лікарні.

Благодійний захід провели за ініціативи заступника міського голови Станіслава Полякова. Посадовець зазначив, що це не одноразова акція: кров планують здавати регулярно.

«У цей символічний день ми колективно хочемо зробити добру справу – допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Серед нас ті, хто за власним бажанням, покликом серця та зі щирими помислами прагне врятувати людське життя своєю краплинкою крові. Хтось у цій справі новачок, а дехто пройшов вже півшляху до звання «Почесний донор України», – розповів посадовець.

Спочатку представники міської влади заповнили в Центрі служби крові анкету про стан свого здоров’я, зробили експрес-аналіз та пройшли терапевта, який приймає рішення про допуск до здачі крові. Після, задля нормалізації стану здоров’я учасники колективного флешмобу підкріпилися солодким чаєм та печивом й безпосередньо здали кров або її компоненти в спеціальному донорському залі.

Добавить в: