Главная страница » Новости » Город и регион » СНАУ уклав меморандум про співпрацю з Інститутом судових експертиз ім. Бокаріуса

СНАУ уклав меморандум про співпрацю з Інститутом судових експертиз ім. БокаріусаСумський національний аграрний університет продовжує розширювати співпрацю з бізнесом, науковими установами та органами державної влади, яка дозволяє постійно покращувати матеріально-технічну базу факультетів та лабораторій.

31 травня з робочим візитом до СНАУ завітав завідувач Сумським відділенням Національного наукового центру «Інститут судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса» Сергій Науменко. Під час зустрічі з ректором Сумського НАУ Володимиром Ладикою та деканами факультетів ветеринарної медицини та агротехнологій та природокористування Олександром Нечипоренком та Ігорем Коваленком представник Інституту ознайомився з можливостями СНАУ та обговорив можливі напрямки співпраці.

За результатами перемовин був укладений Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері судово-експертної та наукової діяльності. Документом передбачено сприяння покращенню матеріальної бази лабораторій факультету ветеринарної медицини, а також використання бази СНАУ для проведення судової експертизи.

Наразі в Україні працює всього чотири подібних відділення – три у Харкові і одне у Сумах. З 2020 року законодавством розширили повноваження судових експертів. Відтепер вони можуть, наприклад, встановлювати ступінь пошкодження тварин. У цьому можливості лабораторій ветфакультету СНАУ можуть стати у пригоді. А факультет агротехнологій та природокористування може допомогти у проведенні експертизи лісу.

Добавить в: