Завантаження ...

Збірна СумДУ – бронзовий призер XVI Літньої Універсіади України з настільного тенісу фото

Змагання проходили 23-28 травня в місті Чернівці, їх учасниками стали близько 40 студентів із 11 регіонів та 16 закладів вищої освіти.

Представники СумДУ здобули 4 бронзові медалі в окремих видах змагань: студенти Медичного інституту Владислав Ратушняк та Євгеній Кібка відзначилися у чоловічому парному та чоловічому командному розрядах, у жіночому командному розряді бронзу завоювали Надія Жукова (факультет ТеСЕТ) і Олександра Цюпко (Медичний інститут), змішаний парний розряд приніс третє місце Владиславу Ратушняку та Олександрі Цюпко.

У загальнокомандному заліку збірна СумДУ зібрала 440 очок, що забезпечило їй І загальнокомандне місце серед закладів вищої освіти 4-ї категорії та ІІІ місце серед усіх ЗВО України. Друге місце отримав Національний університет фізичного виховання та спорту України, а загальну перемогу святкував Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.