Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині відбудеться презентація альбому «Відродження, збереження та розвиток писанкарства на Сумщині»

На Сумщині відбудеться презентація альбому «Відродження, збереження та розвиток писанкарства на Сумщині»Презентація відбудеться сьогодні, 31 травня, о 15.00 в Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська 9/1)

Це художнє видання висвітлює відродження, збереження та розвиток писанкарства на теренах Сумщини. Також в альбомі йдеться про особливості регіональних писанок, діяльність обласного Клубу писанкарів, творчий доробок сучасних майстрів писанкарського мистецтва тощо.

Альбом стане в нагоді народним майстрам, керівникам гуртків декоративного мистецтва, вчителям мистецьких дисциплін, прихильникам народного мистецтва.

Видання здійснене в рамках конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету, організованого Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської облдержадміністрації.

Добавить в: