Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах у рамках впровадження Стратегії розвитку міста провели навчання для посадовців

У Сумах у рамках впровадження Стратегії розвитку міста провели навчання для посадовцівВідповідно до рішення Координаційної ради з впровадження Стратегії розвитку міста Суми до 2030 року було проведено навчання в рамках впровадження інформаційних панелей програм.

Організацією та проведенням навчань опікувалося управління стратегічного розвитку міста.

Учора, 27 травня, відбулося останній захід, у якому взяв участь заступник міського голови Станіслав Поляков та представники відділу у справах молоді та спорту, управління освіти і науки та відділу культури.

Із метою отримання аналітичної бази для розробки нових програм та проєктів відділом проєктного управління створено систему збору та відображення операційних показників програм – інформаційні панелі програм.

Аналітичні таблиці по кожній програмі разом з додатковими звітними таблицями є базою для побудови інформаційних панелей – дашбордів.

Першим кроком впровадження стратегії є програмування, тобто розробка нових або внесення змін до програм розвитку відповідно до цілей Стратегії.

Протягом місяця було проведено сім навчань по 28 міських програмах розвитку для 22 структурних підрозділів міської ради.

Добавить в: