Главная страница » Новости » Город и регион » На базі спортивно-оздоровчого центру «Універ» СумДУ відбулося урочисте закриття навчальних зборів Сумської бригади територіальної оборони

На базі спортивно-оздоровчого центру «Універ» СумДУ відбулося урочисте закриття навчальних зборів Сумської бригади територіальної оборони26 травня завершились навчальні збори військовозобов’язаних та резервістів 117 бригади територіальної оборони, що проходили на базі спортивно-оздоровчого центру «Універ» з 12 травня.

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома зазначив, що для прикордонної області особливо важливо, аби бригада територіальної оборони була добре підготовленою.

Він подякував інструкторам та бойовим офіцерам, які воювали на Сході України, за те, що передають свій бойовий досвід резервістам.

Учасники, які найкраще відзначились під час навчальних зборів, отримали подяки голови Сумської облдержадміністрації, командування оперативного об’єднання Сухопутних військ Збройних Сил України «Північ», органів місцевого самоврядування, військових комісаріатів.

За співпрацю та активну допомогу в організації і проведенні навчальних зборів з особовим складом 117 бригади територіальної оборони ректор Сумського державного університету Василь Карпуша був відзначений Подякою військового комісара Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Окрім надання бази для проведення зборів, до навчань військовозобов'язаних та резервістів 117 бригади територіальної оборони були залучені викладачі кафедри військової підготовки СумДУ. Також університет забезпечив харчування учасників.

«Наш університет максимально сприяв і буде сприяти проведенню таких територіальних військових зборів. Ця тема є для нас близькою. На базі Сумського державного університету функціонує одна з найбільш потужних кафедр військової підготовки серед інших закладів вищої освіти України», - зазначив ректор СумДУ Василь Карпуша.

Добавить в: