Главная страница » Новости » Город и регион » Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. вул. Прокоф’єва, 24Б, пр-т М. Лушпи, 39 (заміна корінних кранів гарячої та холодної води в квартирі), вул. Харківська, 1 (заміна лічильників холодної води в квартирі), вул. Труда, 34, вул. Л. Бикова, 2/1(заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. С. Табали, 52Б ( заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. С. Табали, 30 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 12 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Іллінська, 49 (заміна корінних кранів гарячої води в квартирі), вул. Засумська, 12Г (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Першотравнева, 33 (заміна труб холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: