Главная страница » Новости » Город и регион » Науковців СумДУ відзначили на урочистостях до Дня науки

Науковців СумДУ відзначили на урочистостях до Дня науки20 травня у Сумах, у молодіжному центрі «Романтика», відбувся святковий захід до Дня науки, що зібрав наукову спільноту закладів освіти області, аби представити свої досягнення. Наукові здобутки презентував учасникам свята і Сумський державний університет.

У рамках святкування плідну працю науковців СумДУ було відзначено керівництвом Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради. Грамотами органів влади та місцевого самоврядування були відзначені: Сергій Вакал – директор Науково-дослідного інституту мінеральних добрив і пігментів, Микола Сотник – доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ та Роман Москаленко – заступник директора Медичного інституту з міжнародних відносин.

Подякою Сумського міського голови був нагороджений науково-педагогічний колектив СумДУ за вагомий внесок у розвиток науково-технічного потенціалу, багаторічну тісну співпрацю з Сумською міською територіальною громадою.

Команда студентів СумДУ «Hope» була відзначена Дипломом ІІ ступеня за перемогу в онлайн-квесті для учнівської та студентської молоді Сумської області «Вчені Сумщини».

Яскравими номерами привітали учасників свята творчі колективи СумДУ.

Добавить в: