Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські депутати підтримали рішення про зміну типу, найменування закладів освіти

Сумські депутати підтримали рішення про зміну типу, найменування закладів освітиДепутати під час ІІ пленарного засідання VI сесії міської ради підтримали проєкт рішення «Про зміну типу, найменування закладів освіти та затвердження їх статутів у новій редакції».

Відповідно до проєкту рішення міські депутати вирішили змінити тип і найменування чотирьох навчально-виховних комплексів: №№9, 11, 41 і 44.

Крім того, в новій редакції затверджено статути Сумських початкових шкіл №11, 14, 28 і 32.

Як зауважив міський голова Олександр Лисенко, депутати прийняли важливе рішення стосовно змін, завдяки чому міська влада продовжить реалізувати державну політику в питанні реформування галузі освіти.

«Держава сьогодні каже, що НВК у майбутньому не буде. Відповідно своїм рішенням депутати реалізують державну політику на місцях. Керуючись новими нормами Закону, ми не повинні забувати про головне – наших дітей, батьків і колективи навчальних закладів, які повинні і надалі отримувати комфортні умови навчання і виховання. Тому, протягом наступних трьох-чотирьох місяців ми підготуємося до реформи, приведемо у відповідність всі акти і положення, і далі вже вирішуватимемо питання стосовно можливості фінансування цих закладів освіти та їх функціонування», – наголосив міський голова.

Зауважимо, загальна кількість навчально-виховних комплексів у Сумах – шість, з них чотири міські обранці привели у відповідність до законодавства.

Добавить в: