Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації

На Сумщині 65 об’єктів державного майна підлягають приватизаціїПро це під час брифінгу повідомив в. о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області Олександр Єфіменко

За його словами, приватизація – це ефективне управління державним майном, державними ресурсами. Це запорука збільшення надходжень до державного бюджету, покращення соціально-економічного життя.

«Наше управління здійснює приватизацію об’єктів, вартість яких не перевищує 250 млн грн, – зазначив Олександр Єфіменко. – Усього в 2020 році на аукціонах виставлено на приватизацію 31 об’єкт, продано 23 та до державного бюджету перераховано більше 4 млн грн».

В.о. заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях розповів, що на Сумщині наразі 65 об’єктів державного майна підлягають приватизації. Усі об’єкти малої приватизації продаються виключно через аукціони ProZorro.

«Станом на 1 травня відбулися аукціони та укладено договори купівлі-продажу щодо 8 об’єктів, ціна продажу яких склала 108 млн 800 грн», – повідомив Олександр Єфіменко.

Посадовець закликав бізнес брати участь в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації. Адже це сприятиме не лише залученню коштів до державного бюджету, а й створенню нових робочих місць, розвитку підприємництва в області.

Про аукціони можна дізнатися на сайті фонду https://privatization.gov.ua/about-us-pro-pryvatyzatsiyu/ та сайті регіонального відділення: http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/sumy.html

«Кожен українець може стати інвестором своєї держави», – наголосив Олександр Єфіменко.

Добавить в: