Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У Сумах відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитиниПід головуванням заступника міського голови Віри Мотречко управлінням «Служба у справах дітей» проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини в режимі онлайн.

Члени комісії розглянули 39 питань щодо захисту та реалізації прав дітей, із них: 23 питання щодо захисту та реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх, 16 – спірних питань, які потребували колегіального вирішення.

За результатами ухвалених рішень дозволено вчинити 24 правочин за участю дітей, таких як: оформлення в установленому законом порядку на ім’я малолітніх та неповнолітніх договору купівлі-продажу на нерухоме майно, договору дарування, договір про поділ спадкового майна та укладення вищевказаних договорів у випадках наявності факту зареєстрованого місця проживання дітей в квартирах, будинках, приміщеннях.

Серед немайнових питань, які були розглянуті на засіданні наступні: стан виконання батьками своїх батьківських обов’язків, влаштування дитини до державного закладу на повне державне забезпечення, визначення місця проживання дитини, присвоєння та надання дозволу на зміну прізвища дітям, підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України, організація та завершення соціального супроводу родин.

Також було затверджено десять індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Добавить в: