Главная страница » Новости » Город и регион » Результати останніх карантинних перевірок у Сумах

Результати останніх карантинних перевірок у СумахМіський голова Олександр Лисенко доручив мобільним групам з контролю за дотриманням карантину працювати у тому ж посиленому темпі, що й під час «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Як і раніше, вони мають перевіряти суб’єкти господарювання на виконання усіх карантинних правил у відповідності до чинного законодавства та проводити з громадськістю інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Загалом у період із 7 по 13 травня мобільними групами з контролю за виконанням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів було проведено 359 перевірок на працюючих об’єктах, що здійснюють господарську діяльність на території Сум, у тому числі в кафе, магазинах, аптеках, закладах побутового обслуговування, транспортних засобах, які перевозять пасажирів тощо, поінформував під час апаратної наради начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслав Кононенко.

За грубе порушення протиепідемічних заходів, ігнорування маскового режиму було складено сім протоколів за статтею 42 КУпАП та 49 – статті 44-3 КУпАП.

Для оперативного реагування та контролю за дотримання вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на території Сумської міської територіальної громади щоденно працювали 59 військовослужбовців військової частини 3051 Національної гвардії України в складі 19 мобільних груп, які провели 67 профілактичних бесід з містянами.

Притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП за порушення правил карантину дев’ять осіб, додав заступник начальника Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області Олександр Дідусьов.

Серед об'єктів сфери торгівлі та громадського харчування минулого тижня було обстежено 19 підприємств, розташованих на вул. Горького та пр-ті Курському, повідомив начальник відділу торгівлі, побуту та захисту справ споживачів Олег Дубицький, до одного, що на пр-ті Курському, доступ був обмежений – наразі це питання опрацьовується. За порушення карантинних правил складено сім протоколів за статтею 42 КУпАП.

Разом із тим, розповів начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, у період з 11 по 14 травня було проведено контрольну перевірку на дотримання перевізниками карантинних вимог на двох підприємствах.

Перевірки щодо проведення дезінфекції на міському пасажирському транспорті проводились 13 травня на п’яти маршрутах, 40 автобусах.

Під час контролю встановлено, що дезінфекція салонів пасажирських авто проводиться згідно з графіками, а кожен водій забезпечений індивідуальними засобами захисту. Перевізникам надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони не менше ніж три рази на день. На трьох водіїв автобусів склали протоколи за порушення завантаженості салону транспортного засобу.

Добавить в: