Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще 154 виявлено

На Сумщині за минулу добу чотири боєприпаси знешкоджено, ще 154 виявлено04 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82 – х мм мінометної міни, двох 76 – ти мм та одного 45 – ти мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені в с. Герасимівка, що на Роменщині та в с. Гусарщина Охтирського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення однієї 82 – х мм мінометної міни, семи 50 – ти мм мінометних мін, ста набоїв калібру 7,62 мм, одного 45 – ти мм артилерійського снаряду, тридцяти дев’яти детонаторів, чотирьох оружейних гранат, одного 76 – ти мм та одного 75 – ти мм артилерійських снарядів. Відголоски минулих війн були знайдені в полі с. Гамаліївка, в лісосмузі на відстані 10 м від автодороги «Суми - Полтава» поблизу с. В. Бобрик Сумського району та в с. Перекопівка, що на Роменщині та с. Пристайлівка на Лебединщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: