Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині завершилася сівба ранніх ярих зернових та зернобобових культур

На Сумщині завершилася сівба ранніх ярих зернових та зернобобових культурЗа інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, загальна площа цієї групи культур становила 47,6 тис. гектарів, або 75% до прогнозу, в тому числі ярого ячменю – 30,4 тис. гектарів, або 77%, гороху – 3,53 тис. гектарів, або 63% до запланованих площ. Ярої пшениці та вівса посіяно 5,5 та 8,2 тисячі гектарів відповідно. До того ж завершено посів цукрових буряків, площі якого досягли 0,9 тис. гектарів

Разом з тим аграрії області продовжують сівбу кукурудзи на зерно, якої посіяно на площі 225,4 тис. га, або 53% до прогнозу та соняшнику – 190,1 тис. га (69%).

Розпочато сівбу сої та круп’яних культур. Зокрема сої посіяно на площі 3,3 тис. гектарів або 4,5% до прогнозу, а гречки – 1,5 тис. гектарів, або 19%.

Загалом на Сумщині посіяно ярих сільськогосподарських культур на площі 468,7 тис. гектарів, що становить 55% до прогнозу.

За сприятливих погодно-кліматичних умов аграрії Сумщини матимуть можливість завершити проведення посівної камапнії в оптимальні агротехнічні терміни.

Добавить в: