Главная страница » Новости » Город и регион » Сумська громада у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Сумська громада у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19З 8 травня, на території Сумської міської територіальної громади діють карантинні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епіднебезпеки поширення COVID-19.

Таке рішення було ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за результатами показників захворюваності мешканців регіону на коронавірус.

Зауважимо, вчора виконком міської ради ухвалив рішення № 261 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Нагадаємо, що у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки дозволяються масові заходи, якщо для однієї людини є 4 м² або заповненість залу становить до 50%. Також можна відвідувати заклади освіти групами понад 20 людей. Заклади харчування зможуть працювати з 7:00 до 00:00.

Глядачам можна відвідувати матчі командних видів спорту, але заповненість місць має бути до 50%. Водночас діятимуть деякі обмеження щодо роботи фітнес-клубів, басейнів та спортивних залів.

Добавить в: