Главная страница » Новости » Город и регион » СНАУ та ICC Ukraine уклали Меморандум про партнерство

СНАУ та ICC Ukraine уклали Меморандум про партнерство5 травня на до Сумського національного аграрного університету завітали представники Українського національного комітету Міжнародної торгової палати ICC Ukraine. На запрошення ректора університету Володимира Ладики представники впливової міжнародної організації прибули до Сум аби на власні очі оцінити навчальні, наукові та технологічні потужності СНАУ, а також обговорити можливі напрямки співпраці. За результатами візиту було підписано Меморандум про співпрацю між Сумським НАУ та нацкомітетом Міжнародної торгової палати

Під час візиту гості відвідали юридичний факультет і факультет економіки і менеджменту СНАУ, де обговорили можливість створення бізнес-школи на базі цих двох факультетів. Крім того, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського НАУ Валерій Жмайлов познайомив гостей з академічними можливостями вишу, міжнародними проєктами та партнерами, тощо.

Представники ICC Ukraine високо оцінили зусилля СНАУ в плані теоретичної та практичної підготовки студентів, а також співпраці з бізнесом. «СНАУ руйнує стереотипне уявлення про те, що найкращі можливості фахового навчання зосереджені виключно в центральних регіонах. Те, що сьогодні ми бачимо, дуже прогресивно, і дуже приємно, що ви не зупиняєтесь. Проєкти йдуть, ви розвиваєтесь і все це узгоджується з міжнародними стандартами. Насправді не кожен університет в Києві може дати студенту стільки можливостей, скільки даєте ви», – відзначила генеральний секретар керівник апарату ICC Ukraine Дарія Заболотня.

Обговоривши можливі напрямки співпраці, учасники переговорів визначили найбільш перспективні, вигідні обом сторонам. «Сьогодні ми знаходимося на завершальній стадії державної реєстрації ТО «Науковий парк СНАУ», що створюється шляхом інвестицій університету та бізнесу. Цей проєкт дозволяє розглядати співпрацю Сумського НАУ та ICC Ukraine у контексті трансферу технологій. Адже наукові розробки, які можуть працювати на користь суспільства, у якийсь момент виходять на той етап, коли наука вже безсила. Розвиток цих розробок потребує вже інших механізмів, у тому числі і фінансових. Одним з яскравих прикладів є виробництво молока А2, яке ось-ось має вийти на промисловий рівень. І саме співпраця науки і бізнесу дозволяє розв’язати це питання», – пояснив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Аби зафіксувати домовленості сторони уклали Меморандум про співпрацю.

«Трансфер технологій сьогодні є важливим питанням як для науки, так і для міжнародних економічних організацій. Ми маємо віднайти одне одного і працювати так, щоб користь була для обох сторін. Меморандум, який ми сьогодні підписуємо дає можливість відпрацювати прогресивні бізнес-ідеї, а також скріпити наші давні дружні відносини», – підкреслив керівник регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області Володимир Демура.

Міжнародна Торгова Палата, ICC – міжнародна економічна організація, що має на меті сприяти розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик. Вона налічує 127 представництв у різних країнах світу та 94 національних комітети. Український національний комітет ICC є був створений першим серед країн пострадянського простору.

Добавить в: