Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено, ще п’ять виявлено

На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено, ще п’ять виявлено04 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82 – х мм мінометної міни та двох 76 – ти мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені в с. Перекопівка та с. Сулими, що на Роменщині. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення 122 – х мм, 76 – ти мм артилерійських снарядів, двох мінометних мін калібру 50 – мм і 82 – мм та однієї протитанкової міни ПТ - 62. Відголоски минулих війн були знайдені на відкритій території м. Шостка, на лузі в м. Охтирка, на відкритій території поблизу с. Попівка, що на Конотопщині, в садовому масиві м. Шостка та в полі с. Ярошівка, що на Ямпільщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: