Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще 13 виявлено

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще 13 виявлено29 квітня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82 – х мм мінометної міни та одного 76 – ти мм артилерійського снаряду. Боєприпаси раніше були виявлені на Путивльщині та в м. Кролевець. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення одного 152 – х мм, чотирьох 76 – ти мм, чотирьох 45 – ти мм артилерійських снарядів, трьох мінометних мін калібру 50 – мм та однієї протитанкової міни ТМ - 57. Відголоски минулих війн були знайдені в лісі поблизу с. Бранцівка на Краснопільщині, в лісосмузі поблизу с. Перекопівка Роменського району та по вул. Соборна в м. Лебедин на присадибній ділянці.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

ГУ ДСНС України у Сумській області

Добавить в: