Главная страница » Новости » Город и регион » В Сумах поліція розшукує зловмисниць, які викрали у пенсіонерки понад 47 000 гривень

В Сумах поліція розшукує зловмисниць, які викрали у пенсіонерки понад 47 000 гривеньШахрайки завітали до квартири літньої жінки під виглядом «контролерів водоканалу» з метою перевірки лічильників води, а потім запропонували їй замінити «старі» гроші на купюри «нового» зразка.

Вчора вдень до 75-річної жительки обласного центру завітали дві незнайомі жінки, які назвалися «контролерами з водоканалу» та повідомили, що планують перевірити роботу лічильників води у домівці та «зняти» показання холодної і гарячої води. Старенька пустила в квартиру перевіряльниць, і поки одна пішла дивитися на лічильники води, інша завела з пенсіонеркою розмову про те, що в країні, нібито, розпочалася грошова реформа, під час якої з обігу вилучаються «старі гривневі банкноти та замінюються на нові». Аферистки так переконливо говорили, та ще й продемонстрували пенсіонерці новенькі купюри, (насправді сувенірні папірці з написом «це не гроші»), що жінка повірила їм, та дістала зі схованки всі свої заощадження – 44 700 гривень та 100 доларів США. Зробивши «обмін» грошей на папір, шахрайки швидко залишили чужу квартиру та зникли на вулиці.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисниць. Правоохоронці застерігають громадян: не будьте занадто довірливими, аби не втрапити в подібну історію. Пам’ятайте, у світі ще достатньо пройдисвітів, готових збагатитися за рахунок інших людей, а тому, коли до вас несподівано завітають незнайомі особи, називаючись при цьому представниками газової служби, електромереж, соціальними працівниками чи представниками пенсійного фонду, ні в якому разі не впускайте їх до своєї оселі, поки не переконаєтеся у їхніх повноваженнях. Для цього вимагайте пред’явити відповідні документи та попросіть назвати телефони організації, яка направила їх для проведення перевірки, чи якихось робіт. Зв’яжіться з тієї організацією, щоб пересвідчитися у цьому.

Молодшим членам родини, варто обов’язково поговорити зі своїми старенькими батьками і строго-на-строго наказати їм не впускати в дім сторонніх людей залишаючись вдома наодинці. Будьте уважні і обережні, і з вами та вашим майном нічого лихого не трапиться.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: